KONST / Litografier / Mapp 17275199
nr 1727 5199
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Silkscreen, Signerad, numrerad 53/350, Mapp med 4 blad, "London by Ryan", bladets mått: 48x63 cm, oramad
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:55:43
29/9 17:00:14
300 kr
29/9 18:32:45
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan